top of page

İnşaat Taahhüt

insaat.png

İnşaat Hizmetleri ve Brener

1998’den bu yana; inşaat ve taahhüt faaliyetlerimiz ile bir çok proje tamamladık.
İşyeri, Otel, Konut, Kentsel Dönüşüm, İş Merkezi, Ofis, Villa gibi her alanda önemli işlere imza attık.
En önemli özelliğimiz her yaptığımız işin arkasında durduğumuz gibi; sürekliliğe önem vererek, yeni işlere olduğu kadar
tamamladığımız projelere de aynı önemi vermeye devam ediyoruz.

Yeni ve Devam Eden Projeler

İstanbul, Üsküdar, Çamlıca'da başlayan ve İstanbul, Ümraniye, Topağacı'nda sene başında başlattığımız projelerimizin kentsel dönüşüm idari çalışmalarına ilaveten tasarım ve konsept çalışmaları devam etmektedir. 

Çamlıca Projesi  | Üsküdar - İstanbul

Büyük Çamlıca Camii'nin hemen yanında, 30.000 M2 inşaat alanı olarak planlanan projemiz 2023 Eylül tarihinde başlamıştır. Kentsel dönüşüm ve proje tasarım çalışmaları devam etmektedir.  2024 yılının ikinci yarısında inşaata başlanması planlanmaktadır.

Brener'in mimari tasarım gücü ile bölgenin mimari dokusunun çağdaş bir çizgiye getirilmesi  planlanmıştır. Brener tasarım ekibinin ortaya koyacağı konsept çalışma, bölgede yaşayan sakinlerin ihtiyaçları ve yerel yönetimin vereceği hedeflere bağlı olarak hazırlanmaya devam etmektedir.

Topağacı Projesi | Ümraniye - İstanbul

İstanbul Ümraniye'de, Üsküdar'dan Küçüksu'ya ve Ümraniye'ye kadar hakim bir tepenin üzerinde kurulacak olan projemiz 60.000 M2 inşaat alanı olarak planlanmıştır. Projemiz 2023’de başlamıştır. 2024 yılı başında inşaata başlanması planlanmaktadır. Kentsel dönüşüm ve proje tasarım çalışmaları devam etmektedir.  Brener'in mimari ve mühendislik ekibinin çalışmaları ile bölgenin mimari dokusu ve yaşam alanlarının çağdaş bir çizgiye getirilmesi planlanmıştır. Brener ekibinin gerçekleştirdiği tasarım ve proje planlama ile bölgede yaşayan sakinlerin ihtiyaçları ve yeni gelecek sakinlerin taleplerine bağlı olarak yerel yönetimin vereceği hedeflere göre hazırlıklar devam etmektedir.

Gerçekleşmiş Projeler

katampe ust gorsel.jpg

KATAMPE LIFE CAMP

Katampe / NİJERYA

4.jpg

KOZA PLAZA

İstanbul / TURKEY

A-2.jpg

HACIM RESIDENCE

Uşak / TURKEY

saloon residence ust gorsel.jpg

SALOON RESIDENCE

İstanbul / TURKEY

ramada otel ust gorsel.jpg

ERCİYES RAMADA OTEL

Kayseri / TURKEY

bize ulaşın
bottom of page