top of page

Construction Contracting

insaat.png

Construction Services and Brener

Since 1998; We have completed many projects with our construction and contracting activities.
We have accomplished important works in every field such as Workplace, Hotel, Housing, Urban Transformation, Business Center, Office, Villa.
Our most important feature is as we stand behind every job we do; attaching importance to continuity, as much as new jobs
We continue to give the same importance to the projects we have completed.

 

Yeni ve Devam Eden Projeler

İstanbul, Üsküdar, Çamlıca'da başlayan ve İstanbul, Ümraniye, Topağacı'nda sene başında başlattığımız projelerimizin kentsel dönüşüm idari çalışmalarına ilaveten tasarım ve konsept çalışmaları devam etmektedir. 

Çamlıca Projesi  | Üsküdar - İstanbul

Büyük Çamlıca Camii'nin hemen yanında, 30.000 M2 inşaat alanı olarak planlanan projemiz 2023 Eylül tarihinde başlamıştır. Kentsel dönüşüm ve proje tasarım çalışmaları devam etmektedir.  2024 yılının ikinci yarısında inşaata başlanması planlanmaktadır.

Brener'in mimari tasarım gücü ile bölgenin mimari dokusunun çağdaş bir çizgiye getirilmesi  planlanmıştır. Brener tasarım ekibinin ortaya koyacağı konsept çalışma, bölgede yaşayan sakinlerin ihtiyaçları ve yerel yönetimin vereceği hedeflere bağlı olarak hazırlanmaya devam etmektedir.

Topağacı Projesi | Ümraniye - İstanbul

İstanbul Ümraniye'de, Üsküdar'dan Küçüksu'ya ve Ümraniye'ye kadar hakim bir tepenin üzerinde kurulacak olan projemiz 60.000 M2 inşaat alanı olarak planlanmıştır. Projemiz 2023’de başlamıştır. 2024 yılı başında inşaata başlanması planlanmaktadır. Kentsel dönüşüm ve proje tasarım çalışmaları devam etmektedir.  Brener'in mimari ve mühendislik ekibinin çalışmaları ile bölgenin mimari dokusu ve yaşam alanlarının çağdaş bir çizgiye getirilmesi planlanmıştır. Brener ekibinin gerçekleştirdiği tasarım ve proje planlama ile bölgede yaşayan sakinlerin ihtiyaçları ve yeni gelecek sakinlerin taleplerine bağlı olarak yerel yönetimin vereceği hedeflere göre hazırlıklar devam etmektedir.

Gerçekleşmiş Projeler

katampe ust gorsel.jpg

KATAMPE LIFE CAMP

Katampe / NIGERIA

4.jpg

KOZA PLAZA

Istanbul Turkey

A-2.jpg

HACIM RESIDENCE

Usak / TURKEY

saloon residence ust gorsel.jpg

SALOON RESIDENCE

Istanbul Turkey

ramada otel ust gorsel.jpg

ERCİYES RAMADA HOTEL

Kayseri / TURKEY

Contact us
bottom of page